Apsolventsko veče studenata Univerziteta Metropolitan

26.06.2014.

U subotu 21. juna u Vila Jeleni održano je apsolventsko veče, proslava završetka studija, studenata Univerziteta Metropolitan. Pred samu večeru rektor Univerziteta Metropolitan prof. dr Dragan Domazet obratio se prisutnima gde je izrazio zadovljostvo zbog besprekorne organizacije. Prilikom obraćanja profesor Domazet je izjavio da je ponosan na studente što su uspešno savladali studije prilikom kojih je mnoge upoznao ne samo na nastavnim nego i vannastavnim aktivnostima i gde je imao prilike da prepozna njihove kvalitete. Takođe posebno što je izdvojio jeste prisutnost samoinicijative kod studenata što je, kako je rekao, veoma bitna karakteristika za pojedinca kod postizanja uspeha. Pored rektora Univerziteta ispred svih studenata, prisutnima se obratio i student završne godine Petar Denić. Denić je prilikom svog obraćanja opisao tok studiranja kao proces sazrevanja pojedinca prilikom koje se pojedinac priprema za realno poslovno okruženje.

Proslava završetka studija trajala je do kasno u noć, za organizaciju večeri bio je zadužen Studentski parlament Univerziteta Metropolitan.

Ispred Univerziteta Metropolitan čestitamo ovogodišnjoj generaciji apsolvenata na uspešno savladanim  studijama i želimo im puno uspeha u daljem napredovanju.