Avgustovski upisni rok na osnovne akademske studije

21.08.2015.

Ostalo je još malo vremena za prijavu za avgustovski upisni rok na Univerzitetu Metropolitan. Kandidati u ovom roku mogu obaviti upis na sledeći način:

Polaganjem prijemnog ispita koji će se održati 25. avgusta sa početkom u 12h u Beogradu i u Poslovno – obrazovnom centru u Nišu. Prijava je otvorena do 24. avgusta, a kandidati se za isti mogu prijaviti putem elektronske prijave ili slanjem podataka (ime i prezime, studijski program, oblik nastave (tradicionalno ili online), adresa stanovanja, broj telefona, email adresa, naziv završene srednje škole, datum polaganja prijemnog ispita) na mail: info@metropolitan.ac.rs

Kandidati koji su na drugim univerzitetima/fakultetima polagali prijemni ispit, a žele da se prijave za upis na Univerzitetu Metropolitan, potrebno je da našoj marketing službi na adresu info@metropolitan.ac.rs, koja vrši upisa studenata, dostavi informaciju o pismenom ispitu koji su polagali (gde, šta i kako se polagalo, koji je broj poena dobijen), ako žele da podnesu zahtev za oslobođenja polaganja i prijamnog ispita na Univerzitetu Metropolitan.

Prijavite se!