Besplatne pripreme iz crtanja za buduće brucoše

22.03.2016.

U subotu 19.marta na Univerzitetu Metropolitan održane su besplatne pripreme iz crtanja za maturante koji planiraju da upišu studije iz oblasti dizajna. Stipendisti Fakulteta digitalnih umetnosti Iva Krstić i Relja Prosenica, tog popodneva su u našem ateljeu sa maturantima radili osnove crtanja ugljenom na papiru, usavršavanje tehnika za proporciju crteža, kao i crtanje mrtve prirode. Na fotografijama možete pogledati atmosferu sa priprema.

Univerzitet Metropolitan će u narednom periodu organizovati besplatne pripreme iz crtanja svake subote. Ukoliko ste maturant i zainteresovani ste za dizajn i želite da upišete studije iz iste oblasti možete da se prijavite na besplatne pripreme putem email-a: info@metropolitan.ac.rs  (ime i prezime, ime škole koju pohađate, kontakt telefon i mail adresu), ili putem broja telefona: + 381 11 20 30 885.