Dodela diploma na Univerzitetu Metropolitan

24.12.2014.

Dana 23.12.2014. godine sa početkom u 16h održana je svečana dodela diploma svim studentima koji su u tekućoj godini diplomirali. Rektor Univerziteta Metropolitan, prof. dr. Dragan Domazet uručio je diplome i obratio se svim prisutnima. Istakao je da je veoma ponosan na svaku generaciju diplomiranih studenata i da su njihova dostignuća odraz njegovog uspeha. Uz lepe reči, uputio im je i nekoliko korisnih saveta i poželeo im sreću u ostvarivanju životnih ciljeva.

Pored rektora, prisutnima su se obratili dekan Fakulteta informacionih tehnologija prof. docent dr. Miroslava Raspopović i dekan Fakulteta digitalnih umetnosti vanredni profesor dr. Nenad Perić koji se obratio i umesto dekana Fakulteta za menadžment, docenta dr. Vojka Sakside. Čestitali su diplomiranim studentima na postignutim uspesima i pridružili se rektoru tokom uručivanja diploma.

Univerzitet Metropolitan je ponosan na sve studente i njihove dosadašnje uspehe. Stoga, svima želimo puno sreće u daljem životu, čestitamo na vrednom radu i zasluženim stečenim diplomama.

Više fotografija pogledajte ovde.