Godišnja izložba studenata Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan

5.06.2014.

Univerzitet Metropolitan organizuje godišnju izložbu studenata Fakulteta digitalnih umetnosti, koja će se održati 16. juna 2014. godine, sa početkom u 19 časova, u ustanovi kulture “Paroborod“ koja se nalazi u ulici Kapetan Mišina 6a.

Tokom izložbi biće predstavljeni najbolji radovi studenata, sa svih studijskih programa, Fakulteta digitalnih umetnosti: Grafičkog dizajna, Dizajna interaktivnih medija i Modnog dizajna. Prostor Parobroda na pravi način će asimilirati različite pravce stvaralačkog promišljanja navedenih smerova.Univerzitet Metropolitan ima izraženu tedenciju promovisanja savremenih umetničkih koncepata i upravo zato je želja da se u adekvatnom prostoru prikaže kvalitetan izbor radova. Posetioci izložbe, koja je otvorenog tipa, imaće priliku da vide najbolje radove naših studenata.

Pogledajte fotografije sa prošlogodišnje izložbe.