Gospodin Richard M. Brandt održaće stručno predavanje iz oblasti marketinga i menadžmenta koje će se obaviti na Univerzitetu Metropolitan

1.09.2015.

U sklopu desetogodišnjice postojanja letnje škole SenZations 2015 koja se ove godine održava i u Beogradu, obaveštavamo Vas da će se na Univerzitetu Metropolitan u petak, 04. septembra sa početkom u 12h održati predavanje gospodina Richarda M. Brandta, inače direktora Iacocca Instituta.

Gospodin Brandt svoja predavanja temelji na 25 godina dugoj poslovnoj karijeri potpredsednika AT&T i Lucent Technologies gde je bio uključen u sve vrste aktivnosti povezanih s prodajom, vođenjem projekata, tehničkom podrškom, te je zapošljavao i vodio na hiljade zaposlenih u više od 25 zemalja u Aziji, Zapadnoj i Istočnoj Evropi, Bliskom Istoku i Africi. Brandt je jedan od osnivača Lehigh Valley – Angel Investors, kao i jedan od najpoznatijih poslovnih anđela u Pennsylvaniji. Finansira start-up projekte visokog rizika, pruža pomoć u daljnjem razvoju i komercijalizaciji projekata. Njegovo bogato profesionalno iskustvo u vođenju timova, marketingu, zajedničkim ulaganjima, stvaranju i upravljanju globalnim poslovima, daju mu sveobuhvatnu poslovnu perspektivu koju unosi u svoja predavanja.

Stoga, pozivamo Vas da dođete na Univerzitet Metropolitan i da prisustvujete predavanjima o radu Iacocca Instituta, programu Global Village – jednom od najcenjenijih programa iz područja menadžmenta u svetu, koje će održati gospodin Richard M. Brandt.

Predavanja koja će se obaviti su:

• Hunting investors – key issues for funding start-ups
  • Technology Joint Ventures