GOSTUJUĆE PREDAVANJE DEJANA MARKOVIĆA – DIREKTORA KOMPANIJE SCHNEIDER ELECTRIC NA UNIVERZITETU METROPOLITAN

17.05.2016.

Pozivamo vas da u četvrtak 19. maja prisustvujete otvorenom gostujućem predavanju koje smo organizovali povodom projekta Panel Lidera, koje se sprovodi u organizaciji Fakulteta za menadžment!

Zadovoljstvo nam je što će nam gost ovom prilikom biti gospodin Dejan Marković – direktor kompanije Schneider Electric za Srbiju i Crnu Goru.

Tema kojom ćemo se baviti je Internet of things, kao trend koji će u potpunosti promeniti poslovanje.

Ova multinacionalna korporacija, sa svojih 100.000 zaposlenih u preko 100 zemalja, predstavlja lidera u oblasti informacionih tehnologija, energetike, operacija i menadžmenta, te će svoje iskustvo podeliti sa nama.

Vidimo se četvrtak  u 12h u učionici U1!