ISUM – Jednostavan način studiranja

5.10.2015.

Studenti Metropolitan univerziteta studiraju na vrlo atraktivan način. Pored LAMS sistema koji im omogućuje pristupanje nastavnim materijalima (elektronskim knjigama) sa bilo kog računara ili tableta, kao i sa bilo kog mesta i to vremenski neograničeno, studenti koriste ISUM sistem kako bi što efektivnije studirali.

Uz pomoć Informacionog Sistema Univerziteta Metropolitan, studenti na vrlo jednostavan način proveravaju sve svoje stečene predispitne i ispitne poene za svaki predmet posebno, ali i preko istog efikasno prijavljuju polaganje ispita. Takođe, preko ISUM sistema svi studenti mogu da prate svoja finansijska zaduženja prema Univerzitetu, kako bi uvek bili na vreme informisani o terminima ispalćivanja istih. Pored toga što ISUM sadrži ključne funkcije vezane konkretno za samo školovanje, studentima su dostupne i druge informacije, poput svih aktuelnih događaja koji se na Univerzitetu dešavaju. Kako bi studenti bili motivisani za što uspešnije studiranje, na ISUM-u mogu da se upoznaju sa uspešnim sudentima Univerziteta Metropolitan, kao i sa njihovim postignutim uspesima. Na ovakav način svi studenti mogu da se informišu o dostupnim mogućnostima za napredovanje u struci.