IVANA VORGUCA U POLUFINALU FASHION TALENT DESIGN COMPETITION

21.03.2016.

Veliko nam je zadovoljstvo da vas obavestimo da se studentkinja treće godine Modnog dizajna Ivana Vorguca plasirala u polufinale takmičenja FTDC – Fashion Talent Design Competition koje se organizuje u okviru Serbian Fashion Week-a.

FTDC je nacionalno takmičenje studenata sa fakulteta i akademija za dizajn iz Srbije. Cilj ovog takmičenja je da se mladim dizajnerima pruži mogućnost ostvarivanja i razvitka međunarodne karijere u modnoj industriji. Takmičare koji osvoje prva tri mesta očekuju izuzetne nagrade, koje će im omogućiti probijanje na modnom tržištu i prepoznatljivost, a jedna od njih je besplatno predstavljanje kolekcije na najvećem svetskom modnom festivalu mladih talenata FASHIONCLASH festival u Holandiji.

Čestitamo Ivani na ovom uspehu!