Nije kasno da i u septembru mesecu obezbedite sebi mesto na studijama

27.08.2014.

Na Univerzitetu Metropolitan 13. septembra organizovaće se poslednji prijemni ispit za osnovne akademske studije. Ukoliko Vas zanimaju studije iz oblasti informacionih tehnologija, menadžmenta ili dizajna, prijave su otvorene do 11. septembra. Za polaganje prijemnog ispita možete se prijaviti putem elektronske prijave, telefona 011/2030885 ili slanjem email-a na: info@metropolitan.ac.rs. Univerzitet Metropolitan i ovog puta daje mogućnost da sebi obezbedite mesto na željenom studijskom programu. Zato, požurite i iskoristite ovu priliku! Za sve detaljnije informacije kontaktirajte nas putem navedenog broja telefona ili putem email adrese.

Svi kandidati koji su polagali prijemni za neku drugu visokoškolsku ustanovu, oslobođeni su polaganja prijemnog ispita na Univerzitetu Metropolitan. U tom slučaju, kandidati će obaviti intervju sa predstavnicima Univerziteta Metropolitan prilikom upisa.

Školarina za studijske programe obuhvata svu literaturu koju studenti koriste tokom studiranja, pristupajući eLearning platformi – LAMS. Na Univerzitetu Metropolitan nisu dostupne knjige u štampanom obliku.