Održan Sajam obrazovanja u Nišu

23.04.2015.

17. i 18.aprila tradicionalno je održan Sajam obrazovanja u Nišu. Kao i svake godine, Sajam je bio smešten u Domu vojske, u samom centru grada. Pored više od 40 fakulteta, univerziteta i visokih škola, na sajmu su učestvovale i srednje škole ali i instituti i škole stranih jezika. Naši studenti su još jednom pokazali svoju kreativnost i talenat pa su obradovali posetioce portretima i kaligrafijom. Na štandu našeg Univerziteta posetioci sajma mogli su da se informišu o studijskim programima na osnovnim, master i doktorskim studijama, kao i o tradicionalnom i online studiranju, ali i brojnim takmičenjima koje nudimo za sve srednjoškolce.

Tradicionalno, na svakom sajmu obrazovanja organizuje sajamsku nagradnu igru. U ovoj akciji su učestvovali učenici III i IV razreda srednjih škola, popunjavajući anketu. Nakon završenog sajma, izvukli smo jednu anketu. Dobitnik ovogodišnje sajamske nagrade, vaučera u iznosu od 1.000Eura za školovanje na našem Univerzitetu, je Aleksandar Jovanović, učenik gimnazije „Bora Stanković“ iz Niša. Čestitamo Aleksandru i želimo mu dobrodošlicu na naš Univerzitet.