Održane pripreme za takmičenje Zagrizi

18.01.2016.

Na pripremama održanim u subotu 16. januara u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu, učenici srednjih škola Srbije imali su priliku da se upoznaju sa takmičenjem iz oblasti dizajna – Zagrizi i programima koji će im biti neophodni za rad na istom.

Stipendistkinje Univerziteta Metropolitan Ikonija Zdravković, Milena Stošić, Miljana Stanković i Tamara Jelenić održale su predavanja iz korišćenja Mac programa kao što su Garage Band, Final Cut, iPhoto i Keynote koje će takmičari koristiti kako bi kreirali ideju na zadatu temu.

Univerzitet Metropolitan u saradnji sa kompanijom Sistem:i Apple Solution Expert realizovaće takmičenje iz oblasti dizajna po drugi put za redom, a finale takmičenja biće održano u Beogradu u subotu 23. januara.