Održano  gostujuće predavanje Dejana Markovića – Direktora kompanije Schneider Electric

Održano gostujuće predavanje Dejana Markovića – Direktora kompanije Schneider Electric

20.05.2016.

U četvrtak, 19. maja 2016. godine održano je otvoreno gostujuće predavanje u okviru projekta “Panel lidera” koji je organizovao Fakultet za menadžment, Univerziteta Metropolitan.

Tema predavanja bila je Internet of things, kao trend koji će u potpunosti promeniti poslovanje.

Svoja poslovna iskustva sa prisutnima podelio je gospodin Dejan Marković, direktor multinacionalne korporacije Schneider Electric za Srbiju i Crnu Goru  koja,  sa svojih 100.000 zaposlenih u preko 100 zemalja, predstavlja lidera u oblasti informacionih tehnologija, energetike, operacija i menadžmenta.

U nastavku možete pogledati kako je bilo na predavanju.