Održano gostujuće predavanje Jelene Pavlović, kreativne direktorke kompanije Textil Užice

27.05.2016.

U četvrtak, 26. maja 2016. godine održano je gostujuće predavanje na temu – Trendovi za jesen/zimu 2016/2017.

Gost Univerziteta Metropolitan ovom prlikom je bila Jelena Pavlović, kreativna direktorka kompanije Textil Užice, koja je svoja poslovna iskustva podelila sa publikom. Prisutni su bili u prilici da od Gospođe Jelene Pavlović, dugogodišnjeg stručnjaka iz oblasti tekstila i mode saznaju sve o trendovima, bojama, materijalima i modelima koji će obeležiti predstojeću sezonu jesen/zima 2016/2017.

Ona je govorila o tome koje će boje, materijali i teksture obeležiti predstojeću sezonu. Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti su takođe mogli da čuju koji su trendovi popularni u svetskim modnim prestonicama kao što su Milano, London, Pariz.

U nastavku možete pogledati kako je bilo na predavanju.