Otvorene prijave za besplatne pripreme iz crtanja

10.02.2016.

Univerzitet Metropolitan u Beogradu i naš Poslovno-obrazovni centar u Nišu otvorili su prijavu za besplatne pripreme iz crtanja za sve srednjoškolce koji će polagati prijemni ispit na Fakultetu digitalnih umetnosti  (Grafički dizajnDizajn interaktivnih medija i Modni dizajn).  Pripreme počinju 19. marta 2016. godine, a radiće se osnove crtanja ugljenom na papiru, usavršavanje tehnika za proporciju crteža, kao i crtanje mrtve prirode. Kurs u Beogradu će voditi  vanredni profesor Vesna Pavlović, a u Nišu profesor Mile Kocev.

Pozivamo sve zainteresovane maturante da se prijave putem sledećih mail adresa:

Beograd: info@metropolitan.ac.rs.

Niš: info.nis@metropolitan.ac.rs

U naslovu mail-a naglasiti da se radi o pripremi za prijemni iz crtanja i navesti: ime i prezime, ime škole koju pohađate, kontakt telefon i mail adresu).

Možete se prijaviti i pozivom na: +381 11 20 30 885 (Beograd) ili +381 18 551 000 (Niš).