Otvorene prijave za takmičenje Zagrizi

6.01.2016.

Kao i prethodnih godina, Univerzitet Metropolitan organizovanjem tradicionalnih i pokretanjem novih takmičenja, otvara mogućnost budućim studentima da na kreativan način obezbede sebi vaučer od 1000 € za studije na željenom studijskom programu, kao i vredne robne nagrade od strane Sistem:i Apple Solution Expert!

Univerzitet Metropolitan i Sistem:i Apple Solution Expert pozivaju sve kreativne srednjoškolce koje zanima oblast dizajna i koji žele da nauče nešto novo i drugačije, da se prijave na takmičenje ZAGRIZI koje će se održati 23. januara 2016. godine.

Takmičari mogu da se prijave sa već oformljenim timom (4 takmičara u timu), ali i individualno, gde će u tom slučaju organizacioni tim Univerziteta Metropolitan, sam da formira tim od 4 takmičara koji su se takođe prijavili individualno.

Za sve prijavljene takmičare će najpre biti oragnizovana obuka, odnosno, radionica kada će svi moći da se upoznaju i nauče da rade u softverima koji će se koristiti kao glavni alat na finalnom danu takimčenja. Spomeuta radionica će se održati 16. januara 2016. godine.

Na finalnom danu takmičenja 23. januara 2016., takmičari će imati 6 sati da kreiraju svoju ideju na zadatu temu uz pomoć korišćenja sledećih softvera:

Prijave za takmičenje Zagrizi su zatvorene!