Otvoreni seminar – Javni nastup na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu

4.07.2016.

Pozivamo vas da prisustvujete seminaru na temu – Javni nastup koji će se održati u četvrtak 07. jula 2016. godine u 17.30h na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu.

Kroz pravila, tajne i prednosti uspešnog javnog nastupa prisutne će voditi Dekanka Fakulteta za menadžment, prof. dr Ana Bovan.

Dekanka Fakulteta za menadžment, prof dr. Ana Bovan radila je kao savetnik u brojnim predsedničkim i drugim političkim kampanjama u zemlji i inostranstvu i kao dugogodišnji savetnik za poslovne lidere i kompanije.

Profesorka Bovan je autor više knjiga iz oblasti komunikacija i česti je govornik i moderator na međunarodnim i domaćim konferencijama.

U današnjem konkurentnom poslovnom svetu, u uslovima čestih političkih i ekonomskih promena, poznavanje komunikacijskih veština važnije je nego ikada. Upravo ove veštine osnov su na kojem su izgrađene mnoge uspešne karijere, kompanije, pa i države.

Sve oko nas danas je komunikacija i to od upoznavanja, druženja, razgovora za posao, pa do prezentacija, javnih nastupa i medijskih pojavljivanja. Veština i način na koji komuniciramo često određuje razliku između uspeha i neuspeha u svim segmentima života. Ovladavanjem svojim telom i glasom i prevazilaženjem straha od javnog nastupa možete steći moć da uspešno prenesete poruku, ali i prednost da poznavanjem neverbaln komunikacije razumete šta zapravo drugi govore.

Dođite na Univerzitet Metropolitan u Beogradu u četvrtak 07. jula u 17.30h. Ne propustite priliku da od vodećeg stručnjaka u Srbiji čujete savete, postavite pitanja i steknete korisna znanja o svemu što čini uspešan javni nastup.

Očekujemo vas – prijavite se!