Otvoreno gostujuće predavanje beauty urednice Elle magazina na Univerzitetu Metropolitan

25.10.2016.

U četvrtak 27. oktobra 2016. u 17 časova, na Univerzitetu Metropolitan, održaće se gostujuće predavanje Brane Kostić, beauty urednice Elle magazina Srbije.

Brana Kostić govoriće o svim temama koje su važne u njenoj profesiji, pa će prisutni biti u prilici da direktno od jednog od najvećih profesionalaca uglednog modnog magazina, saznaju pregršt zanimljivih informacija. Studenti će biti u prilici da saznaju sve o korisnim i interesantnim temama, kao što su komunikacija urednika  sa  dizajnerima i marketing službom u procesu objave članaka i online magazina i šta to podrazumeva, do toga šta je potrebno da bi postali modni novinari.

Predavanje će obuhvatiti i objašnjenja termina koji su izuzetno važni svima koji žele da se bave javnim poslom, medijima, marketingom, novinarstvom. Jedan od termina koji će biti tema predavanja jeste i izuzetno korisna veština kopirajting.

Predavanje je otvorenog tipa i interaktivno, pa će prisutni imati priliku da čuju iskustva iz karijere gostujućeg predavača, detalje iz novinarskog sveta u Srbiji danas, ali i da postave pitanja i diskutuju o temama o kojima će govoriti Brana Kostić, beauty urednica popularnog modnog magazina Elle.

Vidimo se u četvrtak 27. oktobra u 17h na Univerzitetu Metropolitan!