Peti regionalni skup WeB & Serbian Moodle Moot 2015 na Metropolitan univerzitetu

23.10.2015.

U subotu, 24. oktobra na Metropolitan univerzitetu organizovaće se peti po redu skup – WeB & Serbian Moodle Moot 2015.

Skupu će prisustvovati eminentni stručnjači iz regiona koji će sa učesnicima podeliti svoja iskustva u korišćenju i nadogradnji ove popularne Moodle platforme za elektronsko učenje, kao i njenoj integraciji sa drugim obrazovnim rešenjima.

Cilj skupa je razmena iskustava u korišćenju sistema Moodle, kao i druženje i povezivanje korisnika u regionalnu Moodle mrežu.

Skup će otvoriti predstavnik Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije, kao i prof. dr Dragan Domazet, Rektor Metropolitan univerziteta koji je ovogodišnji domaćin skupa.

Agendu skupa možete pogledati ovde.