Prijavite se na takmičenje iz oblasti menadžmenta –  Met Biz Challenge

Prijavite se na takmičenje iz oblasti menadžmenta – Met Biz Challenge

21.03.2016.

Želiš da postaneš marketing stručnjak?

Univerzitet Metropolitan, vodeća agencija iz oblasti marketinga – McCann i kompanija Dunav osiguranje ti pružaju šansu!

Met Biz Challenge je novo timsko takmičenje iz oblasti menadžmenta koje organizuje Univerzitet Metropolitan! Ovom prilikom, svim zainteresovanim srednjoškolcima pružamo mogućnost da se oprobaju u kreiranju reklamne kampanje i prodaji određenih proizvoda/usluga.

Takmičenje traje dva dana u kontinuitetu: 02. i 03. aprila u Beogradu

Prvog dana je organizivana obuka partnera iz kompanije McCann na temu brendiranja, oglašavanja i internet marketinga, kao i predavanje stručnjaka sa Univerziteta Metropolitan oprincipima prodaje i ponašanju potrošača

Drugog dana takmičenja sledi izrada radova takmičarskih timova u karantinu u trajanju od 4 sata, kao i prezentacija radova.

Pored znanja značajnih za buduće obrazovanje i karijeru, koje će pružiti sturčnjaci iz kompanije McCann, pobednički tim osvaja vaučer od 1.000€ za studiranje na Univerzitetu Metropolitan i mogućnost prakse tokom studiranja u kompaniji Dunav osiguranje.

Prijavi i detaljnijim informacijama možete pristupit OVDE.

Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije, slobodno nas kontaktirajte na mail info@metropolitan.ac.rs