Seminar dizajna i brendiranja BEST Design Week od 28. maja do 4. juna na Univerzitetu Metropolitan

31.05.2016.

U subotu, 28. maja 2016. Godine u prostorijama Univerziteta Metropolitan otvoren je seminar dizajna i brendiranja  BEST Design Week koji se ove godine šesti put za redom održava u Beogradu od 28. maja do 4. juna u organizaciji Udruženja studenata tehnike Evrope – BEST Beograd. Studenti svih tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta Univerziteta u Beogradu imaju priliku da u okviru seminara BEST Design Week učestvuju u radionicama i predavanjima eminentnih predavača iz oblasti brendiranja, grafičkog i web dizajna.

Cilj seminara je da se studentima tehničko-­tehnoloških i prirodno-­matematičkih fakulteta Univerziteta u Beogradu omogući da savladaju ili usavrše principe dizajna i brendiranja.

Kroz interaktivan rad sa predavačima u softverskim programima studenti će tokom šest dana programa doći do finalnog dizajnerskog proizvoda. Jedan od moderatora seminara je i MA Madlena Dašić, docent Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan.

Po završetku seminara, svi učesnici dobijaju sertifikat o učešću na BEST Design Week-u.

Projekat su podržali Grad Beograd, Univerzitet u Beogradu i Arhitektonski fakultet.

Pogledajte kako je bilo na otvaranju seminara dizajna i brendiranja BEST design Week.