Seminari za nastavnike stranih jezika i srpskog jezika

25.03.2016.

Obaveštavamo vas da će se 2. aprila sa početkom u 10 časova na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu održati dva akreditovana  seminara u organizaciji Centra za stručno usavršavanje u Leskovcu.

Prvi seminar „Variety as the spice of ELT“ namenjen je nastavnicima engleskog jezika u osnovnim i srednjim školama koji nosi osam bodova stručnog usavršavanja.

Drugi seminar „Motivacija – moguća misija“ namenjen je nastavnicima engleskog i drugih stranih jezika, ali i nastavnicima srpskog jezika u osnovnim i srednjim školama. Ovaj seminar se realizuje na srpskom jeziku i takođe nosi osam bodova stručnog usavršavanja.

Oba seminara su u potpunosti interaktivna i nude mnoštvo raznovrsnih i oprobanih aktivnosti koje mogu dodatno „začiniti“ nastavu engleskog jezika i tako motivisati učenike da aktivno učestvuju na časovima.

Cena jednog seminara je 1600 dinara, a zainteresovani nastavnici mogu se prijaviti za jedan od seminara preko online formulara: Prijava za Variety as the spice of ELT ili Prijava za Motivacija – moguća misija.

Autori i realizatori seminara su Biljana Pipović i Ivona ranđelović, iskusni predavači i nastavnici sa mnogobrojnim nagradama za kreativnost i inventivnost u nastavi engleskog jezika.

Za dalja pitanja možete kontaktirati predavače:

Biljanu Pipović, biljana.pipovic71@gmail.com, 064/233-0398

ili

Ivonu Ranđelović, ivonarandjelovic@gmail.com, 064/808-5728.