Student Grafičkog dizajna iz centra u Nišu Stefan Stojev, deo je pobedničkog tima sa takmičenja „Pokreni se za budućnost“

3.11.2015.

U finalu takmičenja Academic to Business (A2B), u okviru programa „Pokreni se za budućnost“, koje je održano 02. novembra u hotelu Tami Residance, jedan od članova pobedničkog tima je naš student II godine Fakulteta digitalnih umetnosti, studijskog programa Grafički dizajn, Stefan Stojev.

Konkurs, koji je raspisan za ovo takmičenje, imao je za cilj umrežavanje akademske i poslovne zajednice niškog regiona. A2B je kreiran kao rezultat višegodišnje uspešne saradnje organizacija „Centar za razvoj liderstva“ iz Beograda i „Eneka“ iz Niša. Studenti niških fakulteta imali su priliku da teorijsko znanje primene u praksi izradom idejnog rešenja realnih poslovnih problema preduzentika u Nišu. Na ovaj način dobili su mogućnost za stvaranje, s jedne strane, novih poslovnih modela za preduzetnike, a sa druge strane, inovativnih praksi za studente.

Ostali članovi Stefanovog tima su: Aleksandar Dinčić, Miloš Cvejić, Katarina Stević I Nikola Milenković, svi studenti završne godine Ekonomskog fakulteta u Nišu. Svako od članova dobio je 100.000 din stipendije.

Čestitamo Stefanu i ostalim članovima njegovog tima na izvanrednoj pobedi.