Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti  organizovali su izložbu na otvorenom ispred tržnog centra “Kalča” u okviru projekta „#studiram“

Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti organizovali su izložbu na otvorenom ispred tržnog centra “Kalča” u okviru projekta „#studiram“

11.07.2016.

U cilju podizanja svesti o značaju izbora kvalitetnog visokoškolskog obrazovanja studenti Univerziteta Metropolitan nastavljaju sa kreativnim i interaktivnim akcijama za sugrađane u okviru projekta „#studiram“ .

Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan u Nišu,  prijatno su iznenadili sugrađane u petak 01.jula 2016. godine izložbom radova studenata Grafičkog dizajna. Izložba je bila postavljena na centralnom trgu, ispred tržnog centra “Kalča”.

Posetioci su posebno bili zainteresovani da proprate kako nastaju iscrtavanje brzopoteznih portreta i ispisivanje Kaligrafijom.

Studenti su se trudili da na najjednostavniji način predstave svoja znanja, umeća i talente, pa su koristili i složenije aktivnosti gde su zainteresovane prolaznike fotografisali i pravili duge ekspozicije na sveobuhvatno oduševljenje svih prisutnih.

Studenti Fakulteta informacionih tehnologija, Fakulteta za Menadžment i Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, nastaviće tokom leta sa organizovanjem različitih interaktivnih sadržaja koji će biti osmišljeni i realizovani u okviru projekta  “#studiram” koji Univerzitet Metropolitan realizuje u cilju promocije obrazovanjaje kako bi javnosti skrenuo pažnju i ukazao na potrebe današnjice kada je u pitanju sticanje znanja, sposobnosti i razvoj kako lični tako i profesionalne karijere.

Zbog velikog interesovanja za aktivnosti koje studenti organizuju u okviru projekta  „#studiram“ Univerzitet Metropolitan nastaviće sa ovakvim i sličnim akcijama i u narednom periodu.

U nastavku pogledajte kako je protekla izložba i aktivnosti u okviru projekta „#studiram“: