Studenti modnog dizajna posetili su reviju naše profesorke Ane Vasiljević na Fashion week-u

8.04.2014.

Studenti smera Modni dizajn i ove godine bili su redovni posetioci revija na jednoj od najvaznijih modnih manifestacijia u regionu „35.Belgrade Fashion week„. Profesorka sa smera Modni dizajn Ana Vasiljevic predstavila se na Nedelji mode u okviru revije Belgrade Design Collectiva koju cine najpoznatiji modni dizajneri u zemlji, ali i u okviru izlozbe u Supermarket Concept store. Studenti nešeg Univerziteta su imali priliku osim posete revija i da se nađu u backstage-u i vide kako izgleda rad iza scene upravo tokom revije na kojoj je nastupila i profesorka Ana Vasiljevic.

Na fotografijama možete pogledati i atmosferu koja je vladala tokom same revije.