Studenti Univerziteta Metropolitan organizovali su sportski dan na Adi Ciganliji

5.07.2016.

Studenti Univerziteta Metropolitan,  organizovali su sportski dan u subotu 2. jula 2016. godine.

Turnir je organizovan na najvećem beogradskom kupalištu Adi Ciganliji, koja je tokom letnjih dana omiljeno mesto za rashlađenje, ali i sportske aktivnosti većine Beograđana.

Posetioci su bili u prilici da učestvuju u igrama poput odbojke na travi, badmintona i propratnim interesantnim aktivnostima, a ljubav prema sportu i takmičarski duh nisu izostali.

Nakon dinamične i interesantne višečasovne igre na travi, koja je obilovala atraktivnim potezima, usledila je i dodela simboličnih nagrada za sve one koji su se zabavili sa studentima I učinili da ovaj mini događaj dobije veće razmere od očekivanog.

Studenti Univerziteta Metropolitan, nastaviće tokom leta sa organizovanjem različitih interaktivnih sadržaja koji će biti osmišljeni i realizovani u okviru projekta  “#studiram”.

U cilju podizanja svesti o značaju dobrog izbora uslova kvalitetnog visokoškolskog obrazovanja, koje podrazumeva i aktivan i produktivan perioda razvoja, studenti Univerziteta Metropolitan nastavljaju sa kreativnim i interaktivnim akcijama za sugrađane u okviru projekta „#studiram“ .

Projektne aktivnosti organizovane su tako da je već sada moguće najaviti narednu sportsku subotu na Adi Ciganliji.

Druženje uz odbojku planirano je za 9. jul 2016. godine od 17 do 20h.

Dođite i zabavite se sa našim studentima, zasigurno će sve posetioce očekivati interesantno druženje a do tada, u nastavku pogledajte kakva je bila atmosfera prošle subote.