Svečana dodela diploma na Metropolitan univerzitetu

23.12.2015.

Dana 22.12.2015. godine sa početkom u 17h održana je svečana dodela diploma svim studentima koji su u tekućoj godini diplomirali. Rektor Univerziteta Metropolitan, prof. dr Dragan Domazet uručio je diplome i obratio se svim prisutnima. Istakao je da je veoma ponosan na svaku generaciju diplomiranih studenata i da su njihova dostignuća odraz uspeha Metropolitan univerziteta. Uz lepe reči, uputio im je i nekoliko korisnih saveta i poželeo im sreću u daljem školovanju i u ostvarivanju životnih ciljeva.

Pored rektora, prisutnima su se obratili dekan Fakulteta informacionih tehnologija prof. dr Miroslava Raspopović, dekan Fakulteta digitalnih umetnosti profesor dr Nenad Perić, kao i nov dekan Fakulteta za menadžment, prof. dr Ana Bovan. Dekani su diplomiranim studentima čestitali postignute uspehe, poručili im da ostanu istrajni i poželeli im puno uspeha u daljem radu. Zajedno sa rektorom, dekani su uručili diplome svojim studentima. Nakon dodele, svi prisutni su se družili na koktelu.

Univerzitet Metropolitan je ponosan na sve studente i njihove dosadašnje uspehe. Stoga, svima želimo puno sreće u daljem životu, čestitamo na vrednom radu i zasluženim stečenim diplomama.