Svečanim prijemom i dodelom  indeksa 01. oktobra 2016. godine počela je školska godina na Univerzitetu Metropolitan

Svečanim prijemom i dodelom indeksa 01. oktobra 2016. godine počela je školska godina na Univerzitetu Metropolitan

3.10.2016.

U subotu, 01. oktobra održana je svečana dodela indeksa brucošima Univerziteta Metropolitan. Svečani prijem otvorio je rektor Univerziteta Metropolitan, prof. dr Dragan Domazet, koji je studentima poželeo uspešan početak godine i dao više korisnih saveta za njihovo školovanje. Prisutnima su se obratili i dekanka Fakulteta informacionih tehnologija, dr Miroslava Raspopović Milić, dekanka Fakulteta za menadžment, docent dr Ana Bovan i dekanka Fakulteta digitalnih umetnosti, docent dr Katarina Kaplarski.

Dekani su uz dobrodošlicu upoznali brucoše sa nastavom koja ih čeka kao i sa profesorima i asistentima koji će tokom školovanja raditi sa njima.

Nakon reči dobrodošlice, dekani su uručili indekse svojim novim studentima. Posle dodele indeksa svi prisutni zajedno sa zaposlenima, profesorima i asistentima prisustvovali su svečanom koktelu i međusobno se bolje upoznali.

U nastavku pogledajte kako je bilo na svečanoj dodeli indeksa generaciji 2016/2017: