Treća godišnja izložba Fakulteta digitalnih umetnosti – DizajnUM3

21.05.2015.

Pozivamo Vas na DizajnUM3 – treću godišnju izložbu najboljih radova studenata Fakulteta digitalnih umetnosti, u Muzeju primenjene umetnosti – Galeriji Žad.
Otvaranje izložbe je 26. maja, u 19 časova, sa prigodnim koktelom.

Tokom izložbe biće predstavljeni radovi svih smerova FDU (Grafički dizajn, Dizajn interaktivnih medija i Modni dizajn). Prostor Muzeja primenjene umetnosti će na pravi način asimilirati različite pravce stvaralačkog promišljanja navedenih smerova, a biće izloženo preko sto radova urađenih različitim tehnikama, tradicionalnim i savremenim. Univerzitet Metropolitan ima izraženu tendenciju promovisanja savremenih umetničkih koncepta i upravo zato je želja da se u adekvatnom prostoru prikaže kvalitetan izbor radova.

Sve zainteresovane još jednom pozivamo da dođu, pogledaju radove i uveličaju naš događaj.