Turnir u fudbalu za studente Univerziteta Metropolitan

11.04.2014.

Parlament Univerziteta Metropolitan organizovao je turnir u fudbalu za studente Univerziteta. Ukupno je učestvovalo sedam ekipa: Alkoholičari, Svonsi, Mačke, Pajtoni, NN, Rekurtzija i Dizajneri.

Žrebom je odlučeno da ekipa Dizajneri ode direktno u polufinale a ostale ekipe su odigrale tri utakmice u prvom krugu turnira. Rezultati su izgledali ovako:

Mačke – Pajtoni 5:4

Alkoločari – NN   1:6

Svonsi – Rekutrzija 4:2

Posle završenog prvog kruga, novim žrebanjem su izabrani parovi za polufinale. Odigrane su dve utakmice sa ovakvim rezultatima:

Mačke – Dizajneri 1:6

NN – Svonsi             5:0

Prolaz u finale su izborili ekipe NN i Dizajneri dok će se za treće mesto takmičiti Mačke i Svonsi. Termin odigravanja finalne i utakmice za treće mesto je utorak 15.04.2014. od 14 do 15 časova u SRC Milan Gale Muškatirović.

Spisak ekipa koje se takmiče za prva tri mesta je ovakav:

NN – Jovan Životić, Igor Stajić, Petar Denić, Nenad Strainović, Filip Šošević

Mačke – Rade Rakić, Andrija Gojaković, Nemanja Kuburovič, Aleksandar Spasič, Lazar Rakić, Aleksandar Todić i Alexandre Stajković

Svonsi – Filip Filipović, Aleksa Lekić, Miloš Menićanin, Stefan Grujić i Igor Stajić

Dizajneri – Dimitrije Živanović, Nikola Vesić, Ivan Icić, Miloš Viskup, Živko Isailović, Nikola Gavrić, Boško Ognjenović

Svim ekipama želimo puno sreće!