Unapredite akademsko zvanje na osnovnim studijama Univerziteta Metropolitan

7.10.2016.

Univerzitet Metropolitan tokom cele godine pruža priliku kandidatima koji već studiraju na nekom fakultetu ili visokoj školi, da nastave svoje studiranje na diplomskim studijama i tako steknu diplomu osnovnih akademskih studija (240 ESPB).

Svi studenti koji studiraju na višoj školi, a žele da steknu diplomu akademskih studija, uz veoma jednostavnu proceduru, mogu da nastave studiranje na osnovnim studijama na nekom od fakulteta Univerziteta Metropolitan. Na taj način unapređuju svoje znanje i stiču akademsko zvanje za najtraženija zanimanja na tržištu, jer su diplome  Fakulteta informacionih tehnologija, Fakulteta za menadžment i Fakulteta digitalnih umetnosti priznate i prepoznate svuda u svetu.

Ukoliko su informacione tehnologije, menadžmet ili digitalne umetnosti oblasti koje vas zanimaju, a želite da svoje znanje unapredite i steknete neko od najtraženijih zvanja prijavite se OVDE.

Studenti koji prelaze sa drugih visokoškolskih ustanova oslobođeni su polaganja prijemnog ispita.