Univerzitet Metropolitan član Univerzitetskog spotskog saveza u Nišu

19.04.2016.

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da je Univerzitet Metropolitan ove godine zvanično postao član Univerzitetskog spotskog saveza u Nišu.

Imamo mogućnost da se takmičimo u svim disciplinama kolektivnog i pojedinačnog sporta na nivou grada, a i šire, ukoliko ostvarimo dobre rezultate.

Srećni smo da smo postali članovi takvog udruženja, koje organizuje razne studentske aktivnosti, i čije su aktivnosti ispraćene gradskim medijima.

Trenutno je u toku gradska liga u malom fudbalu, u kojoj se naši studenti bore za što bolje rezultate u svojoj debitantskoj sezoni. Prošlog vikenda smo igrali utakmicu protiv Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja, koju smo nažalost izgubili, ali to neće poremetiti dobru atmosferu u ekipi i nastavak takmičenja istim žarom.

U nastavku vesti možete pogledati neke od fotografija sa tog duela koje vam prenose delić atmosfere.