UNIVERZITET METROPOLITAN NA 13. SAJMU OBRAZOVANJA „EDUFAIR‟

15.03.2016.

Univerzitet Metropolitan je i ove godine učestvovao na sada već tradiocionalnom sajmu obrazovanja „EDUfair‟ koji se održao proteklog vikenda, 11. i 12. marta 2016. godine u hotelu Crowne Plaza u Beogradu.

Na jednom mestu đaci srednjih škola, student, mladi profesori, kao i roditelji, mogli su da se upoznaju sa programima preko 80 fakulteta iz Srbije i inostranstva. Sajam je predstavljao jedinstvenu priliku za sve njih da na jednom mestu saznaju nešto više o osnovnim, master i doktorskim studijama, upisu na željene studijske programe, kao i o tradicionalnom i online studiranju, ali i brojnim takmičenjima koje nudimo za sve srednjoškolce.

Za sve posetioce sajma pripremili smo interesantan, dinamičan i kreativan sadžaj, kako bi ih naveli da razmisle čime žele da se bave u budućnosti.

Pogledajte na fotografijama atmosferu koja je vladala na štandu Univerziteta Metropolitan tokom sajma obrazovanja.