Univerzitet Metropolitan na 9. Sajmu obrazovanja u Nišu

18.04.2016.

U Nišu 15. i 16. aprila 2016. održan je 9. Međunarodni Sajam obrazovanja „Moja karijera – Moj izbor“ na kome je već tradicionalno učestvovao i naš Univerzitet.

Sajam je održan u Domu vojske gde je bilo preko 40 izlagača koji su omogućili pregršt informacija budućim studentima. Takođe održane su i besplatne Kreativne radionice za sve posetioce.

Studenti Univerziteta Metropolitan još jednom su primenili svoje znanje i kreativnosti pa su mogli da obraduju sve posetioce crtanjem brzopoteznih portreta i kaligrafskim ispisivanjem imena. Takođe za našim štandom posetioci su mogli da se informišu o studijskim programima na osnovnim, master i doktorskim studijama kao i o takmičenjima koje organizujemo za sve srednjoškolce i BESPLATNIM RAČUNARSKIM KURSEVIMA za njihove roditelje.

Pored svih takmičenja i radionica, za ovogodišnji Sajam smo organizovali i sajamski popust od 10% na školarinu za prvu godinu studija za sve maturante koji su posetili naš štand i planiraju da polažu prijemni ispit u aprilskom roku.

Svim maturantima želimo mnogo uspeha na prijemnom ispitu.