Univerzitet Metropolitan podržao takmičenje iz programiranja robota

5.04.2016.

U petak 1. aprila 2016. godine održano je treće regionalno takmičenje iz programiranja robota koje je organizovano u Politehničkoj školi u Kragujevcu. Tom prilikom Univerzitet Metropolitan kao društveno odgovorna institucija podržao je spomenuto takmičenje, a u ime Fakulteta informacionih tehnologija profesor Vladimir Milićević je pozdravio sveprisutne i pobednicima uručio vaučere od 1000€ za upis na prvu godinu.

Ukupno se na ovogodišnjem takmičenju u Politehničkoj školi u Kragujevcu tamičilo 6 ekipa, koja je predstavljala jedan od centara u Srbiji – Zapad. Prve tri ekipe iz sva četri centra su se kvalifikovale na Republičko takmičenje koje če se održati u Zaječaru sredinom maja ove godine.

Ovim putem želimo da čestitamo pobednicima i da se zahvalimo Politehničkoj školi iz Kragujevca što je prepoznala Univerzitet Metropolitan kao partnera u ovom takmičenju.