Univerzitet Metropolitan proslavio svoj 10. rođendan

14.12.2015.

Metropolitan univerzitet je u petak, 11. decembra proslavio svoju desetogodišnjicu postojanja i uspšnog rada. Veliki broj zvanica, poput predstavnika Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, predstavnika visokoškolskih ustanova, srednjih škola, kompanija, profesora, zaposlenih i studenata, uveličali su svečanu proslavu koju je otvorio rektor Univerziteta Metropolitan, prof. dr Dragan Domazet.

Na samom početku proslave, prof. dr Dragan Domazet obratio se prisutnima, te je ujedno i predstavio istoriju Univerziteta Metropolitan, od postojanja pa sve do danas. Nakon rektorovog govora, prisutnima se obratila gospođa Snežana Marković iz Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, kao i rektor Evropskog univerziteta, Milija Zečević, koji su Metropolitan univerzitetu čestitali uspešno poslovanje i poželeli puno uspeha u daljem radu.

Metropolitan univerzitet je ovom prilikom dodelio zahvalnice i povelje svojim dugogodišnjim partnerima, najboljim studentima, profesorima i zaposlenima. Kompanije Microsoft, Oracle, Studio B i Službeni glasnik dobili su zahvalnice za usepešnu dugogodišnju saradnju sa Metropolitan univerzitetom, dok su studenti generacije dobili povelje, profesori priznanja i zaposleni zahvalnice za doprinos u radu.

Svečana proslava obeležena je koktelom, na kojoj su se zvanice međusobno bolje upoznale, razmenile iskustva i uživale u posluženju.

Kako je protekla proslava, možete pogledati putem sledećih fotografija i video snimka: