Univerzitet Metropolitan učestvovao je na manifestaciji “Igre na vodi” u okviru projekta “#studiram”

22.08.2016.

Studenti Univerziteta Metropolitan učestvovali su na manifestaciji “Igre na vodi” koja je održana u nedelju, 21. avgusta 2016. godine u Nišu, na bazenu Sportskog centra Čair.

Za sve zainteresovane posetioce, učesnike i publiku studenti su organizovali fotografisanje popularnih selfie-ja u atraktivnom ramu #studiram, a pobedničkoj ekipi „Kafe idemo“ iz Niša predstavnici Univerziteta Metropolitan uručili su nagrade.

Manifestacija “Igre na vodi” održana je četvrti put po redu povodom Međunarodnog dana mladih, a u organizaciji Kluba za osnaživanje mladih 018 i Inicijative mladih Niša, uz podršku Grada Niša i Kancelarije za mlade Niš.

Organizatori manifestacije i Univerzitet Metropolitan najavljuju da je ovo samo početak uspešne saradnje koja će se nastaviti i unaprediti u okviru narednih akcija i događaja koje organizatori planiraju.

Na ovaj način studenti Univerziteta Metropolitan u okviru projekta “#studiram”, koji je osmišljen sa ciljem da skrene pažnju javnosti na značaj dobrog izbora kvalitetnog visokoškolskog obrazovanja, biće prisutni i daće svoju podršku najvažnijim manifestacijama posvećenim mladima u Nišu.

U nastavku možete pogledati fotografije sa održanog događaja