Upoznajte uspešne studente Univerziteta Metropolitan

5.08.2015.

Studenti Univerziteta Metropolitan već od samog početka studiranja imaju priliku da postanu uspešni studenti i da iz oblasti koju izučavaju steknu zapažene uspehe. Mnogi studenti su preko rada na velikim projektima nacionalnog i internacionalnog karaktera, kao i učešćem na brojnim takmičenjima, uspeli da ostvare zapažene uspehe. Upravo ti uspesi su im omogućili da besplatano studiraju, da dobiju određene povlastice ili čak da se zaposle u struci.

Rad sa profesorima i asistentima tokom studiranja, podstiče studente da se oprobaju u nečemu novom što im može doneti velike nagrade ili priznanja. Takođe, imamo i one studente koji sami uz pomoć stečenog znanja ostvare zadivljujuće uspehe.

Univerzitet Metropolitan je vrlo ponosan na sve studente i njihove uspehe postignute kako na nastavnim tako i na nenastavnim aktivnostima. Svim studentima Univerzitet pruža mogućnost napredovanja. Da li želite i vi da budete uspešan student? Vi to možete, a Metropolitan univerzitet će vam u tome i pomoći, jer kod nas je student u centru pažnje!

uspe