Za vaš korak napred u karijeri – Open day Master studija Fakulteta za menadžment “Master Class”

6.04.2016.

Pozivamo Vas na Open day master studija MARKETING MENADŽMENTA, koji će se održati 09. aprila 2016. od 11 do 13 časova u prostorijama Univerziteta Metropolitan!

Dobrodošlicu će Vam poželeti dekan Fakulteta za menadžment dr Ana Bovan.

Prezentacije profesora i razgovore o marketing menadžmentu obuhvatiće i brojne podteme

•  Strateški marketing, pregovaranje, lobiranje
  •  Oglašavanje i brend menadžment
  •  Istraživanje tržišta I ponašanje potrošača
  •  Komunikacija i odnosi s javnošću

Nakon toga, kroz zajedničku diskusiju i individualna pitanja saznajte neophodne informacije za građenje i razvoj Vaše karijere.

Posetite nas na Open day-u u subotu i pored diskusija sa stručnjacima o marketing menadžmentu, naše kolege sa Fakulteta digitalnih umentnosti, Univerziteta Metropolitan će uraditi besplatne profesionalne fotografije za Vaš CV, kako biste postali potpuno pripremljeni za korak napred u razvoju Vaše karijere.

Dodjite da se upoznamo i uputite se u način kako steći master diplomu savremenog programa MARKETING MENADŽMENT za 10 meseci na online studijama.

Vidimo se u subotu!

Potvrdite vaš dolazak na Otvoreni dan Master studija Fakulteta za menadžment.