Završen je 11. po redu sajam obrazovanja i izvučen je dobitnik stipendije za četvorogodišnje školovanje na Univerzitetu Metropolitan

10.03.2014.

U hotelu „Crowne plaza“ 07. i 08. marta održan je sajam obrazovanja „EDUfair“. Na ovogodišnjem sajmu ukupno je izlagalo oko 80 visokoobrazovnih institucija iz zemlje i inostranstva. Na štandu našeg Univerziteta posetioci sajma mogli su da se informišu o studijskim programima na osnovnim, master i doktorskim studijama.

Takođe tradicija koja je duga već 8 godina, na svakom sajmu Univerzitet organizuje nagradnu igru gde učenici srednjih škola, odnosno trećeg i četvrtog razreda popunjavaju anketu, a nakon sajma sledi izvlačenje. Učenik čija je anketa izvučena dobija stipendiju u vrednosti od 100% za četvorogodišnje studije na Univerzitetu, na studijskom programu po njegovom izboru.

Danas na Univerzitetu u Beogradu, naš marketing tim je izvukao ovogodišnjeg dobitnika. Ovogodišnji stipendista sa sajma „EDUfair“ je Nina Perić, učenica iz Medicinske škole sa Zvezdare iz Beograda. Nina je osvojila punu stipendiju za četvorogodišnje studije na studijskom programu Modni dizajn. Nini, kao budućoj koleginici, želimo dobrodošlicu na Univerzitet Metropolitan i puno upseha na studijama.

Pogledajte na slikama atmosferu koja je vladala na štandu našeg Univerziteta tokom sajma obrazovanja.

Izvlačenje stipendije na Univerzitetu Metropolitan