Znanjem do posla i uspeha

19.08.2015.

U poslednjih par godina prisutna je dinamična pojava inovacija, stoga kako bi pojedinac ostao uspešan mora da prati razvoj svog poslovnog okruženja i da uči o novim stvarima. Takođe postoje i oni kojima se stvorila prilika da se oprobaju u novim granama pa bi iz tih razloga morali da usvajaju novo znanje.

Proakademija u sklopu Univerziteta Metropolitan jeste specijalnizovani centar za stručno usavršavanje. U svojoj ponudi sadrži kurseve iz tri oblasti: Informacione tehnologije, Menadžment i Dizajn. Kursevi koji se realizuju jesu akademske prirode, odnosno uređeni su prema modelu predmeta sa studijskih programa u okviru Univerziteta. Polaznici nakon uspešno položenog završnog ispita ostvaruju sertifikat sa određenim brojem ESPB.

Svi zainteresovani imaju mogućnost pravljenja grupnih programa koji će odgovarati njihovim potrebama. Zbog ove opcije spektar mogućnosti jeste dosta širok, a oblast rada kojima su namenjeni kursevi veoma raznovrstan.

Kompletnu ponudu možete pogledati putem linka.